Yaşadığınız yeri düşününüz. Olanağınız olsa burada neleri değiştirmek isterdiniz?

Yaşadığınız yeri düşününüz. Olanağınız olsa burada neleri değiştirmek isterdiniz?

Yaşadığım yeri düşündüğümde aslında ailemin, tanıdıklarımın ve yakın çevremin olduğu bir alan olduğu için aklıma değiştirmek istediğin pek bir şey gelmiyor. İnsanın sevdikleri ile beraber olduğu alan aslında en mutlu olduğu alandır. Ancak benim daha çok keyif alabileceğim oyun alanlarından çoğaltılmasını isterdim. Mesela evimin yakınındaki boş bir arazi üzerine bir Lunapark inşa edilmesini isterdim. Okuldan her dönüşünde arkadaşlarımla beraber oyun oynayabileceğim ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bir Lunapark beni mutlu ederdi. Eğer bu kadar büyük çarpta bir lunaparkın kurulmasını zor olacak olsaydı da içerisinde birkaç tane aletin bulunduğu bir park çok güzel olurdu.

 

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

Bulunduğum evin yakınlarında bir park olmadığı için çok uzak bir noktaya sadece haftada bir kere gidebilmek olarak zor olduğu için daha yakın bir yerde bir park olmasını çok isterdim. Hem arkadaşlarımla beraber sokakta oyun oynarken daha eğlenceli vakit geçirebileceğim bir alan oluşmuş olurdu. Bazen de top oyunları oynuyoruz. Top oyunları oynarken arabaların gelip geçmelerinden kaynaklı olarak korkuyoruz. Bunun için özel olarak topla oynayabileceğimiz bir alan olsaydı eğer bizim için daha iyi olmuş olurdu.

Ben hayvanları beslemekten çok hoşlanmaktayım. Yaşadığım yerde bir hayvanat bahçesi olabilirdi. Koca kuyruklu tavus kuşları, seslendiğimde yanıma koşacak minik tavşanları istediğim her an görebilmek ve onlarla vakit geçirmek hem keyifli hem de çok güzel olurdu.


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın