Yaşadığınız yere çocuk parkı yapılmasına yönelik ilgili kuruma bir dilekçe yazınız.

Yaşadığınız yere çocuk parkı yapılmasına yönelik ilgili kuruma bir dilekçe yazınız. Dilekçenizi yazarken dilekçe yazım kurallarına dikkat ediniz

 

14.03.2019

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına;

Talepte bulunan: Ammar site yönetimi

Koşuyolu Mah. Koşuyolu Cad. No: 208/1 Kadıköy-İST

 

Tel No

 

Talep Konusu:  Koşuyolu Mahallesi, Koşuyolu Caddesi Ammar Sitesinin karşısında bulunan boş alana çocuk parkı yapılması

 

  1. Koşuyolu Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Ammar sitesinin karşısında bulunan ve imarda park olarak gözüken 10 Ada, 1052 Parsel nolu 2000 m2lik alan atıl bir halde bulunmakta olup buraya çevrede bulunan sitelerden de gelişi güzel çöpler atılmaktadır. Bu durum başta çocuklarımız olmak üzere tüm bölge halkı için tehlike arz etmektedir. Ayrıca burayı akşamları alkol ve çeşitli bağımlılıkları bulunan kişiler mesken olarak kullanmaktadır. Dolayısıyla da akşam saatlerinde çocuklarımız yalnız başlarına bölgeden geçmeye korkmaktadır, okula gidip gelirken ebeveynleri olarak bizler eşlik etmekteyiz.
  2. Mahallemizde ve sitemizin karşısında bulunan bu alanda, çocukların rahatlıkla oyun oynayabileceği, sosyalleşmeleri açısından zaman geçirebilecekleri herhangi bir yeşil alan ve park bulunmamaktadır. Ebeveynleri olarak bizler çocuklarımızın sokaklarda, arabaların aralarında ve kaldırımlarda oyun oynamalarını istemiyoruz. Bu durum çoğu zaman tehlike oluşturduğu için can güvenlikleri tam olarak sağlanamamaktadır.

Sonuç ve İstem: Yukarıda kısaca açıkladığımız sebepler de dikkate alınarak 10 Ada, 1052 Parsel nolu 2000 m2lik alanın bir an önce park haline dönüştürülmesi için gerekli talimatların ilgili birimlere verilmesini saygılarımızla arz ve talep ederiz.

Ammar Site Yönetimi Adına Yönetici

Ceyhun Küneç

İmza

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 toplam 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir