Yaşadığınız yer ve çevresindeki kişiler ihtiyaçlarını nasıl karşılamaktadır?

Yaşadığınız yer ve çevresindeki kişiler ihtiyaçlarını nasıl karşılamaktadır?

 

Artık insanların yaşadığı yer ve çevreler genelde şehir ortamından oluşmaktadır. Şehir ortamlarında da kişiler, ihtiyaçlarını karşılamak için kolay bir şekilde marketlere ulaşabilmektedir. Benim yaşadığım çevrede de ihtiyaçlarını karşılamak için insanlar, markete gitmektedirler. Marketler de zaten çok yakın konumda bulunmaktadır. Markete biraz mesafesi olan yakınlarım da arabalarıyla gidip ihtiyaçlarını görebilmektedirler. Bazı marketlerin de servisi bulunmaktadır. Arabası olmayan yakınlarım da marketlerin servisini kullanarak ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

 

Gıda ihtiyaçlarının yanında giyecek alışverişleri için de yine yakın tekstil mağazalarından ihtiyaçları karşılamak mümkündür. Fakat bazen büyük alışveriş merkezlerine gidip buralardan da alışveriş yapabilmektedirler. Benim yakınındaki insanlar için ulaşım oldukça kolaydır. Çünkü şehir ortamında yasayan insanlar için ulaşım imkânları iyi durumdadır. İstenilen her yere otobüsler yani toplu taşıma araçları da bulunmaktadır. Arkadaşlarımızla birlikte kıyafet almak istediğinizde de toplu taşıma araçlarını kullanarak mağazalara gidip alışverişlerimi yapabiliyoruz.

 

Diğer ihtiyaçlar için de yine şehir ortamlarında ihtiyaçlar rahatlıkla karşılanabilir. Çünkü istenilen her şey ulaşılabilecek konumda bulunmaktadır. Şehirleşmiş yerlerde her şey insanların ulaşabilecekleri şekilde konumlanmıştır. Bu sayede insanlar ihtiyaçlarını çok rahat bir şekilde karşılayabilmektedir.

Bir cevap yazın