Yapmaktan hoşlandığınız bir etkinliği anlatan resim çiziniz.

Aşağıdaki alana, yapmaktan hoşlandığınız bir etkinliği anlatan resim çiziniz.

Benim yapmaktan hoşlandığım etkinliklerin başında melodika çalmak gelir. Bunun dışında resim yapmaktan da hoşlanırım ama müzik benim için bir adım daha öndedir diyebilirim. Öğretmenimin verdiği, müzik notlarını önce defterime yazıyorum daha sonra denemeler yaparak melodikamla çalmaya çalışıyorum. Üç beş tekrardan sonra tam istediğim gibi bir ses çıkıyor ve bunu beni çok mutlu ediyor. Aşağıdaki resme benzer bir şeyler sizde çizebilirsiniz.

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

 

İlk öğrendiğim müzik, “Daha dün annemizin kollarında yaşarken…” ve “Fış fış kayıkçı…” oldu. Bu iki parçayı hiç takılmadan çalmaya başladım ve şimdi de daha farklı be popüler müzikler üzerinde denemeler yapıyorum.

 

Müzik benim hayatıma oldukça renk kattı ve ruhen kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Bunun için öğretmenime çok teşekkür ediyorum. Müzik alanında beni yüreklendirip desteklediği için. İleride Güzel Sanatla Lisesi müzik bölüme kayıt yaptırmaya karar verdim. Bu alanda ilerlemek istiyorum.

 

Bunun içinde daha profesyonel olmak için özel ders almak istediğimi aileme söyledim. Onlarda sağ olsunlar beni kırmadılar ve bu konuda ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler. Bu nedenle çok mutluyum. Hayatımı müzikle dopdolu geçirip bu alanda kariyer hedefleri yapmaya başladım. Umarım hedefime ulaşır ve güzel bir yerlere gelebilirim.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 toplam 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir