Tatil dönüşü okulda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle karşılaştığınızda neler hissettiniz?

Tatil dönüşü okulda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle karşılaştığınızda neler hissettiniz? Anlatınız.

Geçtiğimiz dönem hastalık sebebiyle bir anda okullar tatile girmek zorunda kaldı. Hiç kimse ne olduğunu anlayamamıştı ve pek çok kişi korkmuştu. Sürekli olarak insanların maske takmaya başlaması, ev yasakları bizleri korkutan bir süreç olsa da zamanla herkes bu duruma alışmış ve kurallara uymaya başlamıştı. Ve sonunda okula geri dönebildik. Tekrar okula geri dönebilmek beni çok mutlu etti. Okul arkadaşlarımla oyunlar oynamayı oldukça özlemiştim. Hatta itiraf etmeliyim ki ödev yapmayı bile özledim. Bazen okullar açıkken sabahları kalkarken bile çok zorlanırdım. Okula gitmek istemediğim zamanlar olurdu. Şimdi ise yarın olsun da okula gideyim diye heyecanla bekliyorum.

 

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

İlk başta çok heyecanlandım arkadaşlarımın bir kısmına sokak ve mahalle de görüyor olsam bile bir çoğunu hiç görmemiştim. Okul ortamında çok güzel vakit geçirerek eğlenebiliyoruz. Bu sabah okula giderken okul yolunu bile özlediğimi farkettim. Tekrar okuluma öğretmenime ve arkadaşlarıma kavuştuğum için çok mutluyum. Öğretmenlerimiz de bizi çok özlemişler.

Her yıl okullar tatile girdiğinde de aynı hisleri yaşıyordum. Okullar kapandığında tatil yapacağım için çok seviniyorum. Sonra özlüyorum. Okulun ilk günü sıra arkadaşlarım ile birbirimize gülerek sarıldık. Hepsi tatilde ne yaptıklarını anlattı. Ben de onlara anlattım. Okulun aslında ne arkadaşlarımla vakit geçirebilirken bilgi alabileceğim bir yer olduğunu tekrar fark ettim ve yeniden arkadaşlarımla ve öğretmenimle biraraya gelebildiğim için çok mutlu oldum.


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın