Sizi arkadaşlarınızdan ayıran özellikleriniz nelerdir?

Sizi arkadaşlarınızdan ayıran özellikleriniz nelerdir?

Her insan farklı yaratılmıştır ve hem fiziksel hem de karakter olarak farklı özelliklerdedir. Bazı ortak özelliklerimizde vardır ancak çoğu yerde arkadaşlarımla ayrı düştüğüm de oluyor. Beni arkadaşlarımdan ayıran özellikler şunlardır:

 

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

Fiziksel özellikler: Göze rengim, boyum, kilom, ten rengim ve saç rengim arkadaşlarımdan çok farklı. Şöyle ki; ben mavi gözlü, açık kumral, beyaz tenli, kısa boylu ve zayıf biriyim. Arkadaşlarımı ise farklı boylarda, kilolarda ve farklı göz renklerine sahip.

 

Karakteristik özellikler:  Sevdiğim yemekler, tuttuğum takım, düşünce yapım, korkularım, sevdiklerim, inancım, değer yargılarım, kararlarım ve duygularım birçok arkadaşıma göre çok farklı. Örneğin; ben daha çok sebze yemeklerini seviyorum, Fenerbahçe takımı tutuyorum, çok duygusalım, cömerdim ve merhametli biriyim. Bu duygusallığım çoğu zaman beni yanlış anlamalarına sebep olsa da bunu değiştirmek istemiyorum.

 

Çok cömert ve merhametli biri olduğum için bu durum bazen yanlış anlaşılmama neden olabiliyor. Hatta arkadaşlarımın bazıları bunu kullanmaya çalışıyorlar ve beni çok üzüyorlar. Elimdeki her şeyi almaya çalışıyorlar. Okula götürdüğüm beslenmemi bile onlarla sürekli paylaşmamı istiyorlar. Ancak biraz verdiğimde hepsini istiyorlar. Bu da benim pek hoşuma gitmiyor. Durum böyle olsa da ben yine de karakterimden çok memnunum. Katı yürekli ve somurtkan biri olmadığım içinde çevremde çok seviliyorum. Bu da yaşadığım kötü tecrübeleri unutturuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 toplam 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir