Reçel yapımevinde çalıştığınızı düşününüz.

Reçel yapımevinde çalıştığınızı düşününüz. Bir reklam metni hazırlayarak “Emine Teyze Reçelleri”ni tanıtacağınız konuşma yapınız.

 

Reçel mi? Sadece reçel mi? Hayır! En lezzetli reçeller, en sağlıklı reçeller demek daha doğru. ‘’Emine Teyze Reçelleri’’ sağlıklı ve doğallığıyla ön plana çıkıyor.

Yaklaşık olarak 10 yıldan bu yana reçel yapımevinde çalışan bir birey olarak; reçel yapımının tüm aşamalarında yer aldığımı söyleyebilirim. Reçel için gerekli olan malzemelerinin satın alınmasından, reçellerin yapımevine ulaştırılmasına varıncaya kadar tüm süreçlerde görev aldım. Sadece bu kadar mı? reçel yapımevinde; reçel malzemesinin yıkanmasından pişirilmesine ve reçel haline gelmesine değin tüm aşamalarda etkin bir şekilde görev aldım. Bunları niye mi anlatıyorum? Çünkü birazdan ‘’Emine Teyze Reçelleri’ne’’ dair yapacağım açıklamada ne kadar yetkin olduğumu bilmenizi istedim.

 

Emine Hanım Reçelleri için gerekli olan malzemelerin temini konusunda son derece titiz bir çalışmaya imza atılmaktadır. Organik ürünler satın alınmasına dikkat edilmektedir. Bahçelerden toplanan enfes meyveler, özenle seçilmektedir. Sonrasında yapımevimde titiz bir temizleme işlemine tabi tutulmaktadır. Devamında özel yöntemlerle gayet steril bir ortamda reçellik malzeme pişirilmektedir. Pişirilme aşamasında Emine Hanım Reçelleri’ne ait özel bir formül kullanılarak, tamamen doğal ve sağlıklı bir lezzet elde edilmektedir. Üretimin her aşaması, alanında uzman ve profesyonel olan yetkililer tarafından kontrol edilmektedir. Böylece hem lezzetli hem sağlıklı hem de son derece doğal olan ‘’Emine Hanım Reçelleri’’ üretim hayatını tamamlamaktadır.

 

Siz de sağlıklı ve doğal Emine Hanım Reçelleri’nden satın alarak, kendinize bir torpil geçebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.