Okulunuzda günlük hayatta ki ihtiyaçlarla ilgili ürünler

Okulunuzda günlük hayatta ki ihtiyaçlarla ilgili ürünler tasarlamaya yönelik bir proje yarışması düzenlenmiştir;

  • Bu yarışmaya nasıl bir ürünle katılmak isterdiniz?
  • Tasarladığınız ürünle ilgili bilgileri aşağıya yazınız.
  • Ürününüzü tasarlama amacınızı yazınız, ürününüzü kısaca tanıtınız, ürününüze bir ad veriniz, ürününüzü anlatan bir slogan bulunuz.

 

Ürünümüzü tasarlama amacımız, sağlığımız için çok önemli olan günlük su alımımızı unutmamak. Pek çok insan yoğunluktan unutkanlıktan yeteri kadar su tüketmiyor. Ancak su tüketimi böbrekler, kalp ve karaciğer başta olmak üzere bütün organlar için hayati önem taşıyor.  Yeterli ve sağlıklı su tüketilmemesi birçok hastalığı beraberinde getirir. Organlarda hayati olumsuzluklara yol açarken, vücut ısısında dengesizlikler, ciltte kuruluk, hazımsızlık, baş ağrısı ve unutkanlığa neden olabilir. Biz bu olumsuzlukları yaşamamızı engellemek amacı ile ürünümüzü tasarladık.

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

 

Ürünümüzü kısaca tanıtalım; Bir su şişesi. İçi cam dışı plastik olan şişemizi kırılma korkusu olmadan gün boyu yanınızda güvenle taşıyabilirsiniz. İçi cam çünkü cam şişeler sağlığımız için en çok tercih etmemiz gerekenlerden, dışının plastik olması ise kırılma kaygısı olmadan günlük hayatta ki kullanımımızı kolaylaştırmak. Kurduğumuz sistem sayesinde su şişemiz küçük bir ‘’bip’’ sesi çıkararak, ve ışık düğmesi yakarak sinyal verir. Böylelikle su içmeniz gerektiğini hatırlatır. Yine şişenizde ki suyunuz bittiğinde bu sinyali duyarsınız. Böylece tekrar su doldurarak içmeye devam edebilirsiniz.

 

Ürünümüzün birçok adı var,  akıllı su şişem, sağlıklı su şişesi ve sinyal su şişesi. Çünkü bu isimlerin hepsi ürünümüz hakkında ön bilgiyi veriyor. İstediğiniz ismi kullanabilirsiniz.

Ürünümüzü anlatan sloganlarımız şöyle;

  • Su içmeyi unutmaya son!
  • Sinyal su şişesi ile sinyal sesini duy, suyunu iç!
  • Sağlığım için sağlıklı su şişem yanımda!
  • Akıllı su şişem ile günlük su alımı çok kolay!

“Okulunuzda günlük hayatta ki ihtiyaçlarla ilgili ürünler” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.