İnternet kullanarak neler yapıyorsun?

İnternet kullanarak neler yapıyorsun?

İnternet kullanarak çok fazla aktivite yapıyorum. Bilgiye ulaşma, sörf, film vs … Bunlar arasından en çok kullandığım bilgi edinme amaçlı olarak, bazı bilgi içerikli siteleri ziyaret etmektir. İnternet, bilgi birikimi açısından oldukça zengindir ve edinmek istediğim bilgilere internet üzerinden çok hızlı ve kolay bir şekilde sahip olurum. Bunlar dışında, oldukça yoğun bir internet kullanıcısıyım. Bu sebeple internet kullanarak yaptığım şeyler çok çeşitlidir. Mesela, yapabildiğim alışverişlerimi internetten yaparım.

 

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

Özellikle, giyim ve ev eşyası konusunda, internet hem ucuz hem de çok çeşidi bir arada bulundurmaktadır. İstediğim ürünü oturduğum yerden hiç yorulmadan inceleyebiliyorum. Aradığım ürünün internette çok çeşidi varsa ürünü satan tüm siteler arasında kolayca araştırma yaparak en güvenilir ve en uygun fiyatlı siteden ürünümü alıyorum. Alışveriş ve bilgi edinmek dışında, interneti eğlence amacıyla da oldukça fazla kullanıyorum. Gerek oyun siteleri gerekse sosyal medya mecralarında çok fazla vakit geçiriyorum. Bu ikisi arasından en çok sosyal medyada vakit geçiriyorum. Bunun en önemli sebeplerinde birisi, sosyal medyayı birçok farklı insanın kullanıyor olmasıdır.

Yani sosyal medyada, yakınlarımla iletişim kurabilirken yeni insanlarla da tanışabiliyorum. Ayrıca interneti yemek tarifleri ararken de çok kullanıyorum. İnternet üzerinde yemek tarifleri konusunda çok fazla içerik var. İsteğe göre hem videolu hem resimli anlatım kullanılabiliyor. Bu sayede hiç bilmediğim yemekleri yapabilmemin yanı sıra yapımı zor olan yemeklerin de yapım aşamalarına ve püf noktalarına ulaşabiliyorum.


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın