Evinizde işleri kolaylaştırmak için hangi teknolojik ürünleri kullanıyorsunuz?

Evinizde işleri kolaylaştırmak için hangi teknolojik ürünleri kullanıyorsunuz?

Tabii ki herkes gibi ben de işleri yaparken teknolojik ve elektronik ürünleri kullanmaktayım. Özellikle aile büyüklerimizden sonra kendi yaşantımıza göz çevirdiğimizde teknoloji kullanımının başlayıp bir hayli geliştiğini söyleyebiliriz. Evimde kullandığım ve işlerimi kolaylaştırdığım ürünlerden başlayıp hepsiyle ilgili görüşlerimi bildirmek istiyorum. İlk olarak, evde kullanılan ve öneme sahip olan buzdolaplarından bahsedeceğim. Buzdolapları sayesinde ürünlerimizi rahatlıkla uygun katta depolayıp kullanım süresini ve tazeliğini uzatmaktayız. Özellikle son günlerde çıkan modelleri de takip ediyorum ve bu sayede eski modellerden farklarını ve teknolojinin hangi anlamda ne yenilik yaptığını fark ediyorum.

 

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

Bunun dışında kullandığım diğer bir ürün televizyon. Televizyon sayesinde tüm dünyadaki güncel haberlere, yaşanan son gelişmelere, dizilere, belgesellere ulaşabiliyoruz. Televizyon bir yere kadar bize yenilik sağlasa da aslında insanları asosyalleştirip  beynin çalışmasını sekteye uğratıyor diye düşünmekteyim. Diğer bir kullandığım ürün çamaşır ve bulaşık makineleridir. Çünkü bu sayede istenilen sıcaklıkta ve dozajda yeterli miktarda araç gereç ya da kıyafet yıkanıp hijyene kavuşacaktır.

Kullandığım ve en çok ihtiyacımın olduğu ürünlerden biri de bilgisayar ve cep telefonu olmaktadır. Çünkü hem iş takibi hem ders takibi yapabilip kendimi güncelleyebiliyorum. Bu açıdan bilgisayar kullanmayı seviyorum. Bu nedenle ben günlük yaşamda en çok kullandığım ürünler olarak bunları söyleyebilirim. Çünkü hepsi bana vakit kazandırıp bilinçli hareket etmeyi sağlıyor ve böylelikle bilgiye hızlı ulaşabiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir