Canol’un müdür yardımcısının odasından ayrılmasından sonra sizce neler olmuştur?

Okuduğunuz hikâyede Canol’un müdür yardımcısının odasından ayrılmasından sonra sizce neler olmuştur? Düşüncelerinizden hareketle aşağıya hikâye edici bir metin yazınız.

 

Canol mahcup mahcup odadan ayrıldı. İki yetişkin insan, küçük bir çocuktan ders almış gibi şaşkın ama memnundular.  Guniz Hanım müdür yardımcısında Canol hakkında biraz daha bilgi aldı. Canol’u tanımak için bir kaç soru sordu. Aile hakkında bilgiler aldı. Müdür yardımcısı Canol hem derslerinde çok başarılı hem de çok ahlaklı çalışkan bir öğrenci olduğunda bahsetti.

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

 

Guniz Hanım bu iyiliğin altında kalmak istemedi. Canol parayı kabul etmemişti. O halde ona farklı birşeyler yapmalıydı. Ne yapabilirim diye düşünürken müdür yardımcısına da danıştı. Müdür yardımcısı ise Canol’un derslerinde daha başarılı olabilmesi için bir tablet bilgisayarın iyi bir hediye olabileceğini düşündü. Bu fikir Guniz Hanım’ında aklına yattı. Ertesi gün hediye ile gelmek üzere anlaştılar.

 

Guniz Hanım ertesi gün Tablet bilgisayar ile okula tekrar geldi. Bu dea yanlarında müdür bey de vardı. Tekrar Canol’u çağırdırlar. Hem müdür bey hem müdür yardımcısı hem de Guniz Hanım’ın uzun ısrarları sonucunda Canol hediyeyi kabul etti ve teşekkür ettikten sonra odadan ayrıldı.

“Canol’un müdür yardımcısının odasından ayrılmasından sonra sizce neler olmuştur?” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir