8. Sınıfta Kalma var mı? 2019

2018-2019 eğitim-öğretim yılı devam ederken, özellikle sınav sonuçlarının da açıklanmasıyla birlikte, sonuçları beklentisinin altında kalan öğrenciler için merak edilen en büyük soru “sınıfta kalma var mı yok mu?” sorusu olmaktadır.

Bu yazımızda 8. sınıfta okuyan öğrencilerin zayıf notları veya devamsızlıkları sebebiyle sınıfta kalıp kalmayacağı sorusunun cevabını verelim.

8. sınıfta herhangi bir öğrenci kaç tane zayıfı olursa olsun veya kaç gün devamsızlığı olursa olsun sınıfta kalmaz. Eğer öğrenci eğitim-öğretim yılı boyunca hiçbir zaman okula gelmemişse ve hiç bir yazılıya girmemişse sınıf tekrarı yapar. Bunun dışında fazla devamsızlığınız olsa da veya fazla zayıfınız olsa da şu an okula devam ediyorsanız sınıfta kalmazsınız.

8. Sınıf öğrencileri bu yazının altı bölümündeki “yorum” kutucuğundan sorularını gönderebilirler. Sorularınız en geç 24 saat içerisinde öğretmen ve idareci kadromuz tarafından cevaplandırılacaktır.

Sorunuzu sorduktan sonra belli aralıklarla sayfayı yenileyerek (f5) sorunuza cevap verilip verilmediğini kontrol edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oy, Ortalama: 4,50 toplam 5)
Loading...

“8. Sınıfta Kalma var mı? 2019” için 68 yanıt

  1. Hocam benim ortalamam 85 ama türkçe ortalamam 54 düz mu geçiyorum ve kaliyormuyum bu lgsye etki eder mi bu konu hakkında bilgileriniz nedir çünkü türkçe dersinden nefret ediyorum

  2. Merhabalar ortalamam 72 ama matematiğim 38 olduğu için bi belge alamadım ve sınıftakiler 2. Dönemde düz geçersen sınıfta kalırsın dediler doğrumu acaba?

  3. Benim devamsızlığım 20 gün ve daha 2. Dönem yeni başlıyor. zayıfım sadece 1 tane diğerleri yüksek sınıfta kalmaktan çok korkuyorum bu dönem hiç devamsızlık yapmıycam ama kalma ihtimalim var mı?

  4. 8.sınıftayım derslerim kötü değil ilk dönemi teşekkür belgesiyle geçtim ama devamsızlığım 50 günü aşkın sınıfta kalma ihtimalim varmı varsa ne kadar?

  5. Matematik sınavından oğlum 10 almış toplam ders bırakması 5 gün olur acaba sınıfı gecermi ama söylediyim gibi matematik sınavından 10 almış

  6. Merhaba 8.sınıf öğrencisiyim. Ama okula devam edemedim bir hastalığım var psikolojik olarak bazen okula gidebildim şuan da tam 68 gün devamsızlığım var öğretmenler hastalığımı biliyor bazı konuları gormememe rağmen sınavdan 80 aldım hoca bile şaşırdı müdür de annemle görüştüğünde Melisa zeki bir öğrenci kalmaz demiş Söke kalır demişler çok korkuyorum sınıfı gecermiyim hala bir endişe var parmak falan da kaldırıyorum

  7. Öncelikle iyi günler ben 8. sınıf öğrencisiym 4 öğretmenlede ağır derecede kavgalıyım 4 üdüe bana taktı seni bırakacağım diyorlar devamsızlığım 20 gün notlarım ortalama 45 kalırmıyım acaba bırakabilirlermi 8. sınıf öğrencisiyim cevapınızı bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir