8. Sınıfta Kalma Var mı? 2018

Eğitim-öğretim yılının sonuna sayılı günler kala Türkiye çapında binlerce öğrencinin aklında aynı sorular var. Bu sorulardan bir tanesi de 8. sınıf seviyesinde öğrenim gören öğrencilerimizi ve onların velilerini ilgilendiriyor.

 

Sorulan soru şöyle: 8. Sınıfta kalma var mı?, Sınıfta Kalır mıyım? 8. Sınıf

 

Öncelikle şunu belirtelim ki bu sorunun cevabını arayan ziyaretçilerimizin büyük bir bölümünü zayıf ders sayısı fazla olan öğrencilerimiz oluşturuyor. O zaman daha fazla uzatmadan cevabı verelim. 8. Sınıfta okurken fazla zayıfım var diye endişelenmenize gerek yok. Önümüzdeki yıl 9. sınıfa devam edeceksiniz. 8. Sınıf seviyesinde bir öğrenci zayıfı çok diye sınıfta kalmaz.

 

8. Sınıf sınıfta kalma ile ilgili sorularını bu sayfanın altındaki “yorum” kutucuğundan bizlere iletebilirsiniz. Tüm sorularınıza en geç 24 saat içerisinde uzman öğretmen kadromuz tarafından cevaplanacaktır.

“8. Sınıfta Kalma Var mı? 2018” için 41 yanıt

  1. Derslerim iyi denilebilir sadece 2 var 8 2 gidiyorum özürlü 18,5 özürsüz 19,5 kalırmışım korkuyorum ve tüm sınavlara girdim

  2. okul açıldığından beri okula gitmemişim ve sınavlara girmemişim 1.teoga girdim 2.teog u bekliyorum kalırmıyım sınıfta

  3. Ben 8. Sınıf ogrencisiyim teogum kotu sinifta kalmak istiyorum ozel okuldayim sinifta kala bilirmiyim

  4. 8 sınıfta 10 devamsızlık 4 tane 1 var kalırmıyım ayriğetten yanlışıkla hocanın olduğunu farketmeyip küfür ettim ne ceza alırım ?????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir