5. Sınıfta Kalma Var mı? 2018

Her dönem ve yıl sonunda olduğu gibi bu yıl da sitemize oldukça fazla “ortaokulda kalma var mı, ilkokulda kalma var mı, 5. sınıfta kalma var mı, 2018’de sınıfta kalma var mı, 6. sınıfta kalma var mı, 7. sınıfta kalma var mı, 8. sınıfta kalma var mı” şeklinde sorular gelmektedir.

Bizler de bu yazımızı “5 sınıfta kalma var mı?” sorusunu yanıtlamak için hazırladık.

5. Sınıfta bir öğrencinin sınıfta kalabilmesi için sene boyunca sürekli devamsızlık yapmış olması ve yazılıların hiçbirine girmemiş olması gerekmektedir.

Bunun dışında 5. sınıfta herhangi bir sebeple sınıfta kalma yoktur. Notlarınız düşük olsa da veya çok fazla devamsızlık ta yapmış olsanız sınıfta kalmazsınız.

Sorularınızı sayfanın alt kısmındaki “yorum gönder” bölümünden yazabilirsiniz.

“5. Sınıfta Kalma Var mı? 2018” için 66 yanıt

  1. MERHABA,ARKADAŞIMIN OĞLU KAZA GEÇİRDİ 63 GÜN RAPORLU DEVAMSIZLIĞI VAR, 5.SINIF NOT ORTALAMA KAÇ OLURSA SINIFTA KALIR? BÜTÜN NOTLAR GİRİLMEMİŞ HENÜZ ORTALAMA 45-50 GİBİ,ANNE ÇOK ENDİŞELİ. LÜTFEN CEVAP.

  2. merhaba kızım 5.sınıfta 5 zayıfı ve 57 gün devamsızlığı var kalırmı acil cevaplarmısınız ortalaması1. dönem 54.37 2. dönem 54.98

  3. 5.sınıfa gidiyom ortalamam 57 kaçırmayın devamsızlık özürlü 11 özürsüz 6 kaçırmayın allah rızası için cevap

  4. benim ortalamam 71 tum ders matematik ortalamam ders ortalaması 40 devamsızlıgım 2 gün sıvanların hepsine girdim kalırmıyım ?

  5. 21.5 devamsızlığım var notum 78 kalırmıyım bizim öğretmenler 20 gün üstü kalırsın felen diyor admin tekirdağda yaşıyorum hocalar bizi kandırmak içinmi söylüyor yoksa gerçekmi ????

  6. Devamsızlıgı 8 gün ama dersleri cok iyi degil dedigim gibi 41. Bu ortalama sınıfta kalmasına neden olmaz yani teşekkür ederim

  7. 15.5 GÜN DEVAMSIZLIĞIM VAR ANCAK TAKDİR ALIYORUM 5.SINIF ÖĞRENCİSİYİM KALIRMIYIM DERSLERİM HEP ÇOK İYİDİ 85 DEN AŞŞAĞI YOK

  8. Ben 5 sınıfa gidiyorum notlarım iyi 75 geçtim ama 5veya6 gün devamsızlıgım var kalır mıyım sence acill hemen cevep bekliyorum lütfen ???????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir