5. Sınıfta Kalma Var mı? 2017-2018

Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılından beri ortaokul bünyesinde değerlendirilen 5. sınıflar, ortaokul olmanın dolayısıyla da bir üst kademe öğrencisi olmanın verdiği bilgilerle sınıfta kalıp kalmayacaklarını merak ediyorlar.

Bu yazıda 5. sınıf seviyesinde sınıfta kalma var mı yok mu onu öğreneceksiniz.

Öncelikle şunu belirtelim ki korkmanıza gerek yok. 5. Sınıfa giden bir öğrenci zayıfı fazla diye veya çok fazla devamsızlık yaptı diye sınıfta kalmaz. En kötü ihtimalle Ş.Ö.K yani Şube Öğretmenler Kurulu kararıyla sınıfını geçerler.

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

5. Sınıfta kalma ile ilgili sorularınız varsa sayfanın alt bölümündeki “yorum” bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Sorularınıza 24 saat içerisinde uzman eğitici kadromuz tarafından cevap verilecektir.

“5. Sınıfta Kalma Var mı? 2017-2018” için 29 yanıt

    1. yaw isterseniz bin tane 1 iniz olsun kalmıosunuz bi anlayın 8. sınıfa kadar kalma yok lisede başlar kalmalar Ş.Ö.K denen bişe var sizi geçiriyolar paşa paşa

  1. Ben5.sınıfrayım 13 gün devamsızlığim var kalir miyin?En az 62 aldım o da fenden…

  2. bunu cevapla
    5.sınıfdayım aga 33.5 gun devamsızlık var bıde bıze secmelı ders dıye bı kagıt verdıler hocalar dıyokı kalcan sınıfda ama ınanmıyom sana sorayım dedım sen bılırsın

    1. hayır sınıfta kalınmıyor bizim sınıftaki çocuğun dersleri berbat 30 gibi bir devamsızlığı vardı ama kalmadı

  3. benim 35 gün falan decamsızlığım var sınıfta kalır mıyım bide türkçeden 25 aldım sınıfta kalırmıyım acaba bide 6. sınıfa gidiyorum ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir