2018 E-Okul Ne Zaman Kapanacak?

2017-2018 eğitim öğretim yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde sitemizde en çok aranan başlıklardan bir tanesi de e-okulun kapanıp kapanmayacağı ile ilgili olmaktadır.

Öğrenciler notların girilebileceği son tarihi merak etmekte ve bazen de kendilerine verilen yanlış bilgilerin peşinde bu aramaları yapmaktadırlar.

Şunu belirtelim ki e-okul sisteminin kapanması gibi bir şey söz konusu değildir. E-okul yaz tatili de dahil her zaman açıktır. Sadece okul idareleri öğretmenlerine bilgilendirmeler yaparak kendi belirledikleri tarihlerde not girişini kilitleyebilmektedirler. Yani okul idaresi not girişini kilitledikten sonra öğretmenler herhangi bir şekilde not girişi yapamamaktadır.

Bizlere sormak istediğiniz sorular olursa sayfanın alt kısmındaki “yorum” kutucuğundan sorabilirsiniz. Öğretmen ve idarecilerden oluşan eğitim kadromuz sorunuzu en geç 24 saat içerisinde yanıtlayacaktır.

“2018 E-Okul Ne Zaman Kapanacak?” için 8 yanıt

  1. Benim bu perşembe hocaya imzalattığım fen testini hocaya göstermem lazım eğer testi gösteremezsem veya eokul bu hafta kapanırsa hoca notumu düşük verir mi?

  2. okul nakil için sistem kapandı mı özel okula geçişicin ortalama altında kalan öğrenci özel okula nakil isteyebilir mi

  3. 8. sınıftayım 28 gün özürsüz devamsızlığım var ortalamam 53 türkçe,fen ve ingilizce zayıf (türkçenin 1sınavına girmedim g olarak gözüküyor) sınıf tekrarı yaparmıyım yeterki cevaplayın kaç haftadır araştırıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir