2018-2019 2. Sınıf 1. Dönem Sonu Karne Görüşleri

Çok Başarılı Öğrenciler
Değerli öğrencim Elif Reyyan: Belki çok yorulduğun bir dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem senden daha iyisini bekliyorum.Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Arda: Belki çok yorulduğun bir dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem senden daha iyisini bekliyorum.Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Anıl: Belki çok yorulduğun bir dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem senden daha iyisini bekliyorum.Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

Değerli öğrencim Zekeriya: Belki çok yorulduğun bir dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem senden daha iyisini bekliyorum.Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

2- Başarılı Öğrenciler
Değerli öğrencim Hayrunnisa: Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor,daha büyük başarılar kazanmanı temenni ediyorum. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Enes: Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor,daha büyük başarılar kazanmanı temenni ediyorum. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Ftama: Hiçbir şey, insanı kendi başarıları kadar motive edemez. Başarılarının, motiveni artırması dileğiyle… Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….
Değerli öğrencim Ayşe Gül: Hiçbir şey, insanı kendi başarıları kadar motive edemez. Başarılarının, motiveni artırması dileğiyle… Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Ebrar: Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….
Değerli öğrencim İbrahim: Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Elif Naz: Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim İnci: Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Ela: Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim İbrahim : Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Asiye:Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Nurgül:Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

3- Orta Seviyedeki Öğrenciler
Değerli öğrencim Umut: Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim İzzedden: Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Resul: Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….
Değerli öğrencim Selma: Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

.4- Ders Durumu Zayıf Öğrenciler
Değerli öğrencim Zehra: Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli öğrencim Reyan: Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli Öğrencim Sibe:Çok eksiğin var. Fakat bu eksikler istersen çok kısa zamanda toparlanır Öncelikle harfleri iyice öğrenmelisin. Bol bol pratik yapmalı, çok okumalı çok dikte yapmalısın Elinden geleni yap. Tatilde bol bol tekrar et. Başarmayı istersen başarırsın. İyi tatiller….

Değerli Öğrencim Verda:Maalesef çok eksiğin var. Fakat bu eksikler istersen, bol bol çalışır ve tekrar edersen kapanır. Elinden geleni yap. Çok çalış. Başarmayı istersen başarırsın. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli Öğrencim Nura:Maalesef çok eksiğin var. Fakat bu eksikler istersen, bol bol çalışır ve tekrar edersen kapanır. Elinden geleni yap. Çok çalış. Başarmayı istersen başarırsın. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller….

Değerli Öğrencim İrem:Okuma, yazmayı öğrendin. Fakat bu yeterli değil. Bol bol pratik yapmalısın, çok okumalısın, çok dikte yapmalısın. Sen zeki bir çocuksun. Daha fazlasını yapacağını biliyorum. Hadi o zaman daha fazlasını bekliyorum senden. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. İyi tatiller….

Değerli Öğrencim Hikmet:Okuma, yazmayı öğrendin. Fakat bu yeterli değil. Bol bol pratik yapmalısın, çok okumalısın, çok dikte yapmalısın. Sen zeki bir çocuksun. Daha fazlasını yapacağını biliyorum. Hadi o zaman daha fazlasını bekliyorum senden. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. İyi tatiller….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.