2018 8. Sınıfta Kalma Var mı?

2017-2018 Eğitim öğretim yılının son günlerine yaklaşıyoruz.  8. Sınıfa devam eden öğrenci arkadaşlarımız sitemize gönderdikleri sorularda acil cevaplar istemektedirler. Bize sorulan sorulardan bazıları şöyle:

8. sınıfa gidiyorum. x tane zayıfım var sınıfta kalır mıyım?, 2018 de 8. sınıfta kalma var mı?, x gün devamsızlığım var sınıfta kalır mıyım?, 8 sınıfta nottan kalma var mı 2018, 8 sınıfta devamsızlıktan kalma var mı 2018,

 

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

Cevap: 8. sınıfta okuyan, karnesine çok fazla sayıda zayıf gelecek olan veya devamsızlığı çok fazla olan öğrencilerin korkmasına gerek yok. Zayıfınız çok diye veya devamsızlığınız çok diye sınıfta kalmazsınız. Seneye 9. sınıfa gideceksiniz.

Bu konu hakkında soru sormak isterseniz, sayfanın alt kısmındaki “yorum gönder” bölümünden sorunuzu sorun cevaplayalım.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oy Verilmemiş)
Loading...

“2018 8. Sınıfta Kalma Var mı?” için 0 yanıt

  1. Merhaba ben 8.sınıf öğrencisiyim matematik fen ingilizcem zayıf hiç devamsızlığım yok ve yapmıyacağımda.Sınıfta bırakıcam diyor matematik hocası 45den aşşağı alanları doğrumu ?

  2. Merhaba ben 8.sınıf öğrencisiyim matematik fen ingilizcem zayıf hiç devamsızlığım yok ve yapmıyacağımda.Sınıfta bırakıcam diyor matematik hocası 45den aşşağı alanları doğrumu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir