17 17 Saat Anlamı

17 17 Saat Anlamı : Benzer Hayalleri Kuruyorsunuz !! Kısacası şuan aynı hayalleri kuruyor olabilirsiniz.

 

Devamına geçmeden önce bu anlamların DOĞRU OLMADIĞINI belirtelim. Sonrasında ise bu saatin anlamını biraz daha açalım. Saat 17:17 yi gösterdiğinde benzer şeyleri düşünmeniz ihtimali yüksek. Bu anda aynı şeyleri düşünüyor olmanız birbirinizle iletişiminizi kolaylaştıracaktır. Çiftler arasında konuşmadan anlaşabilmek, aynı konu hakkında benzer şeyleri düşünmek, hayal etmek gelecek için önemlidir. Uzun süreli ilişkiler genelde kolay anlaşılabilirlik üzerine kurulur. Daha ağzınızdan kelime çıkmadan karşınızdaki sizi anlayabiliyorsa birbiriniz için uyumlu bir çiftsiniz denilebilir.

Devam Ediyor... Aşağı Kaydırın

 

Böyle durumların olması aranızdaki bağları da kuvvetlendirir. Olası anlaşamam durumlarını daha az sorun ile atlatmanıza yardımcı olur. Eğer sevdiğiniz kişi ile aranızda benzer hayalleri kurma, aynı şeyleri hayal etme gibi bir durum söz konusu ise ilişkinizi devam ettirmeniz önerilir. Aranızda yaşanabilecek ufak tefek uyumsuzlukları gözardı edebilirsiniz.

Bazen durduk yere hem erkekler hem de kadınlar acaba şuan da ne düşünüyor sevgilim diye merak içine girerler. Bu düşünce sizin karşınızdakine değer verdiğini gösterir. Aşırı fazlası olmaması kaydı ile güzel bir merek denilebilir. İnternette gezinirken saat 17 17 için şuan da aynı şeyi düşünüyorsunuz gibi bir mana yüklemişler saatlere. Bu ana denk gelmesi iyi bir tesadüf olabilir.


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.