Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ukrayna’ya artık kimlikle giriş yapılacak

Ukrayna’ya artık kimlikle giriş yapılacak

Ukrayna ile Rusya arasında yapılan savaştan sonra kuzey komşumuz Ukrayna, Türkiye ile ilişkilerini geliştirmek için vizesiz geçiş prosedürünü başlattı.

Türkiye ile Ukrayna arasında son zamanlarda hiç olmadığı kadar güzel antlaşmalar ve gelişmeler yaşanmaktadır. İki ülke arasında vizesiz geçiş vardı ancak 2017 yılı itibariyle artık Türk vatandaşları kimlikle Ukrayna’ya geçiş yapabilirken, karşı tarafta aynı şekilde Türkiye’ye kimlikle geçiş yapabilecekler.

Alınan bu karardan sonra özellikle Türk gençleri başta gece hayatı olmak üzere adeta Ukrayna’yı yol edeceklere benziyor. Çünkü normalde zaten hafta için her gün uçak seferleri başta başken Kiev ve Kharkiv ve Lviv gibi kentlere varken, bundan böyle günde bir kaç sefere çıkmış durumda. Özellikle gençlerimiz hem Kiev gece hayatı ve Kiev gezilecek yerler listesini oldukça merak etmektedirler.

Bizde Gezilecek yerler sitesi olarak siz değerli okuyucularımız için Ukrayna’nın tüm şehirleri hakkında detaylı bilgiler yazıp sitemizde paylaştık. Neredeyse artık başka hiç bir kaynağa ihtiyacınız kalmadan okuyup pratik bilgiler edinerek bu ülkeye gidebilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

Kaynak: Gezilecekyerler.com

Ukrayna’ya artık kimlikle giriş yapılacak YAPILAN YORUMLAR