29 Nisan 2015 Teog Türkçe Soru ve Cevapları | Tüm Dersler

29 Nisan 2015 Teog Türkçe Soru ve Cevapları

8. Sınıf öğrencilerinin büyük bir heyecanla girdiği ve sonuçlarını merakla beklediği TEOG Türkçe sınavından sonra sabırsızlanan bir çok öğrenci netlerini bir an önce öğrenmek ve liselere girişte kullanacakları TEOG puanlarını hesaplamak istiyorlar.

Tumdersler.Net olarak sınavın hemen ardından 29 Nisan 2015 Çarşamba günü Türkçe testinin soru ve cevapları bu sayfada olacak. Doğru ve yanlışlarınızı belirleyerek puanınızı herkesten önce hesaplayabilmek için sınav günü sayfamızı 15 dakikalık aralıklarla yenileyerek güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Ayrıca TEOG Türkçe testi ile ilgili yazmak istediğiniz yorumları sayfanın alt bölümündeki “yorum” kutucuğundan gönderebilirsiniz. Sınavın zorluğu, kolaylığı, soruların doğruluğu veya yanlışlığı konusundaki görüşlerinizi bekliyoruz.

8. Sınıf öğrencilerinin büyük bir heyecanla girdiği ve sonuçlarını merakla beklediği TEOG Türkçe sınavından sonra sabırsızlanan bir çok öğrenci netlerini bir an önce öğrenmek ve liselere girişte kullanacakları TEOG puanlarını hesaplamak istiyorlar. Tumdersler.Net olarak sınavın hemen ardından 29 Nisan 2015 Çarşamba günü Türkçe testinin soru ve cevapları bu sayfada olacak. Doğru ve yanlışlarınızı belirleyerek puanınızı herkesten önce hesaplayabilmek için sınav günü sayfamızı 15 dakikalık aralıklarla yenileyerek güncellemeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca TEOG Türkçe testi ile ilgili yazmak istediğiniz yorumları sayfanın alt bölümündeki "yorum" kutucuğundan gönderebilirsiniz. Sınavın zorluğu, kolaylığı, soruların doğruluğu veya yanlışlığı konusundaki görüşlerinizi bekliyoruz.

Review Overview

User Rating: Be the first one !
0

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*