29 Nisan 2015 Teog Matematik Soru ve Cevaplar | Tüm Dersler

29 Nisan 2015 Teog Matematik Soru ve Cevaplar

Matematik dersi 8. sınıf öğrencileri için TEOG sınavlarında en fazla önem arzeden testtir. Gerek zorluğu gerekse de öneminden dolayı Matematik testi liselere girişte oldukça belirleyici olmaktadır. Sadece 1 net bile binlerce kişinin önüne geçilmesine veya arkasına düşülmesine neden olabilmektedir.

Bu durumun bilincinde olan öğrenciler tüm yıl boyunca çalıştılar ve sınavın hemen ardından bir an önce doğru ve yanlış sayılarını hesaplayıp kaç puan alacaklarını öğrenmek istemektedirler.

29 Nisan 2015 Çarşamba günü tüm Türkiye’de belirlenen sınav merkezlerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan TEOG Matematik testinden hemen sonra soru ve cevapları bu sayfada bulabileceksiniz. Her yıl soru ve cevapları en hızlı olarak yayınlayan tumdersler.net bu yıl da sizler için Matematik sorularını sınavın hemen ardından yayınlayacaktır.

Sınavdan sonra sayfayı 15 dakikalık aralıklarla ziyaret ederek güncellemeleri takip edebilirsiniz. TEOG Matematik testi ile ilgili yorumlarınızı sayfanın alt bölümündeki “yorum” kutucuğundan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Matematik dersi 8. sınıf öğrencileri için TEOG sınavlarında en fazla önem arzeden testtir. Gerek zorluğu gerekse de öneminden dolayı Matematik testi liselere girişte oldukça belirleyici olmaktadır. Sadece 1 net bile binlerce kişinin önüne geçilmesine veya arkasına düşülmesine neden olabilmektedir. Bu durumun bilincinde olan öğrenciler tüm yıl boyunca çalıştılar ve sınavın hemen ardından bir an önce doğru ve yanlış sayılarını hesaplayıp kaç puan alacaklarını öğrenmek istemektedirler. 29 Nisan 2015 Çarşamba günü tüm Türkiye'de belirlenen sınav merkezlerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan TEOG Matematik testinden hemen sonra soru ve cevapları bu sayfada bulabileceksiniz. Her yıl soru ve cevapları en hızlı olarak yayınlayan…

Review Overview

User Rating: Be the first one !
0

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*