Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2017-2018 Coğrafya Sene Sonu Zümre

ZÜMREDEN BİR BÖLÜM

7- Söz alan,Zümre Başkanı ……………………..konuların bitiminde verilen ödevlerin çoğunlukla düzenli olarak yapıldığını söyledi. Yıllık ödevler de zümrede alınan kararlar doğrultusunda belirlenen tarihte verilmiş ve belirlenen tarihte toplanmış olup değerlendirildiğini ifade etti, Öğrencilerin üstün gayretleriyle yıllık ödevleri yaptıklarını ifade ettiler.

8- Diğer zümre öğretmenleriyle yapılan işbirliği sonucunda olumlu sonuçlar alınmıştır. Öğrencilerin anlamakta güçlük çektiği konularda Türk dili ve Edebiyatı öğretmenleriyle işbirliğine girilerek gerekli takviyeler yapılmıştır.

9- Ders araç ve gereçleri olarak çevrede yararlanılabilecek kaynaklar olarak sınıf içindeki yazı tahtası, projeksiyon, pano, basılı materyallerde yayınlanmış resimler, posterler, duvar resimleri, Gazete yazıları ve çevremizde yer alan doğal unsurlardan örnekler veya maketler hazırlanarak kullanılmıştır.

10. Zümre Başkanı …………………….., 2017-2018Eğitim ve Öğretim Yılının sağlıklı, daha başarılı ve daha verimli geçmesi dileğiyle toplantıya katılan diğer zümre öğretmenine başarı ve iyi çalışmalar dileyip toplantıyı bitirdi.

TIKLA – TAMAMINI İNDİR

2017-2018 Coğrafya Sene Sonu Zümre BENZER İÇERİKLER
2017-2018 Coğrafya Sene Sonu Zümre YAPILAN YORUMLAR
  • derya
    3 ay önce

    word açılmıyor yenilerseniz acill seviniirm