2015 7. Sınıfta Kalma Var mı? | Tüm Dersler

2017 7. Sınıfta Kalma Var mı?

Eğitim-öğretim yılının sonuna sayılı günler kala Türkiye çapında binlerce öğrencinin aklında aynı sorular var. Bu sorulardan bir tanesi de 7. sınıf seviyesinde öğrenim gören öğrencilerimizi ve onların velilerini ilgilendiriyor.

 

Sorulan soru şöyle: 7. Sınıfta kalma var mı?, Sınıfta Kalır mıyım? 7. Sınıf

 

Öncelikle şunu belirtelim ki bu sorunun cevabını arayan ziyaretçilerimizin büyük bir bölümünü zayıf ders sayısı fazla olan öğrencilerimiz oluşturuyor. O zaman daha fazla uzatmadan cevabı verelim. 7. Sınıfta okurken fazla zayıfım var diye endişelenmenize gerek yok. Önümüzdeki yıl 8. sınıfa devam edeceksiniz. 7. Sınıf seviyesinde bir öğrenci zayıfı çok diye sınıfta kalmaz.

 

7. Sınıf sınıfta kalma ile ilgili sorularını bu sayfanın altındaki “yorum” kutucuğundan bizlere iletebilirsiniz. Tüm sorularınıza en geç 24 saat içerisinde uzman öğretmen kadromuz tarafından cevaplanacaktır.

18 yorum

  1. 31 gün devamsızlıgım war 1-2 zayıfnotum war kalırmıyım hocam ?

  2. 31 gün devamsızlıgım war 1-2 zayıfnotum war kalırmıyım hocam ?

  3. 7.sınıfta şöke gidilirse kalma var mı? 7.sınıftayım diger derslerimon hepsi yuksek.tesekkur alabiliyorum ancak.1.donemki gibi matematigim 1 Sizce ne yapmaliyim??

  4. 7.sınıfta şöke gidilirse kalma var mı? 7.sınıftayım diger derslerimon hepsi yuksek.tesekkur alabiliyorum ancak.1.donemki gibi matematigim 1 Sizce ne yapmaliyim??

  5. 9.sinifta kalma varmi nelerden kalinir

  6. 9.sinifta kalma varmi nelerden kalinir

  7. 7.siniftayim 7 tane 1im var kalirmiyin acil yarin karneler alincak admin

  8. 7.siniftayim 7 tane 1im var kalirmiyin acil yarin karneler alincak admin

  9. 7. sınıfa gidiyorum. 3 tane 1im var sınıfta kalırmıyım?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*