Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2014-2015 Matematik – Geometri 2. Dönem Zümresi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
2014-2015 matematik 2. dönem zümre

2014-2015 matematik 2. dönem zümre

 

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ

MADDE 1.) Açılış ve yoklama

Zümre Başkanı  “Murat  İCİK Başarılı ve verimli bir kanaat dönemi geçirmemiz” temennisiyle toplantıyı açtı. Ardından yapılan yoklamada kurul öğretmenlerinin toplantıda hazır bulundukları görüldü.

MADDE 2.) Birinci dönem  zümre kararlarının gözden geçirilmesi ve uygulama açısından değerlendirilmesi: Birinci dönem alınan  zümre kararları gözden geçirildi ve verimli sonuçlar ortaya çıkaran uygulamaların devam ettirilmesi kararlaştırıldı. Birinci zümre toplantısında alınan kararların aynı maddeler başlığı altında değerlendirilmesi ve  ikinci dönemle ilgili kararların alınması kararlaştırıldı

 Birinci Kanaat Döneminde alınan kararlar gözden geçirildi.

Murat İCİK  : “Birinci dönem ödevler verilirken öğrenciyi araştırmaya yönelik ödevlerin verildiğini ve ödev alan öğrencilerimizin ders öğretmeni rehberliğinde ödevlere daha özen göstermeleri gerektiğini, öğrencilerin yıllık ödevleri ve bunlarla ilgili kaynaklar da ilçe ve okul kütüphanelerinden tespit edilerek öğrencilere verildi. Ayrıca bu kaynaklarla sınırlı kalınmayıp üniversite kütüphanelerinden ve iletişim teknolojilerinden de (örneğin internet) yararlanabilecekleri duyuruldu. Ödevlerin hangi kriterlere göre değerlendirileceği duyurulmuş olup her öğrenci için ayrı olarak “Ödev Değerlendirme Formunun hazırlanarak öğretmen dosyalarına yerleştirilmesine karar verildi.

 

Tıkla tamamını indir

2014-2015 Matematik – Geometri 2. Dönem Zümresi YAPILAN YORUMLAR