Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2014-2015 İlkokul-Ortaokul İngilizce 2. Dönem Zümre

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
ortaokul ingilizce 2. dönem zümresi 2014-2015

ortaokul ingilizce 2. dönem zümresi 2014-2015

 

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ

 

  1. Müdür Yardımcısı ………………………………… zümre toplantısını açtı. Yapılan yoklamada zümre öğretmenlerinin toplantıda hazır olduğu görüldü.
  2. 1739 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ………………………………… tarafından okundu ve 1739 sayılı Milli eğitimin temel kanununda belirtildiği gibi öğrencilerimizin hepsinin iyi birer vatandaş olarak Milli birlik ve bütünlüğe yönelik sosyal ve kültürel yönleri zengin olan çağdaş uygarlığın yapıcı seçkin bir ortağı olarak yetiştirilmesi yolunda gayret gösterilmesi gerektiği konusunda bazı açıklamalarda  bulundu. İngilizce öğretmeni …………………………………  Milli Eğitimin temel ilkeleri olan genellik ve eşitlik ferdin ve toplumun ihtiyaçları yöneltme, eğitim hakkı, fırsat ve imkan eşitliği süreklilik konusunda derslerde sık sık  yer verilmesini ve özenle uygulanmasının önemine değindi. Bu konulara derslerde özenle yer verilmesine karar verildi.
  3. 2504 ve 2488 sayılı tebliğler dergisinden Atatürkçülükle ilgili konular görüşüldü. Müdür Yardımcısı ………………………………… yıllık planlara alınan bu konuların zamanı olan gün ve haftalarda derslerde işlenmesi gerektiğini önemle vurguladı. Atatürkçülük konusunda  söz alan İngilizce öğretmeni …………………………………  I. Dönemde  2488 ve 2504 S.T.D  sinde yer alan hususlara dikkat edildiğini ve  gerekli zamanlarda Atatürk ilke ve inkılaplarının derslerde anlatıldığını belirtti. Müdür Yardımcısı BAYLAM  I.dönemde olduğu gibi  II. Dönemde de  Atatürkçülük konuları hususunda dikkatli bir şekilde hareket edilmesinin  faydalarını anlattı.

 

Tıkla tamamını indir

2014-2015 İlkokul-Ortaokul İngilizce 2. Dönem Zümre YAPILAN YORUMLAR