10. Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Plan 2015-2016 | Tüm Dersler

10. Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Plan 2015-2016

NOT:
1. Yıllık Plânın “saat” kısmında gösterilen ders saatleri çeşitli tatiller ve bunların öğretmenlerin haftalık ders programına farklı biçimde yansıması nedeniyle değişebilir. Öğretmenler; ders saatlerinin artması durumunda, işlenen konuyu pekiştirici bir takım çalışmalar yaparak, azalması durumunda da konunun işlenişini hızlandırarak gerekli önlemleri alacaklardır.
2. Bu plânın hazırlanmasında aşağıdaki kaynaklar esas alınmıştır;
a. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın “Türk Edebiyatı Dersi 10. Sınıflar Öğretim Programı”,
b. 1739 sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu,
c. 2488 sayılı Tebliğler dergisindeki Atatürkçülük konuları,
d. …………………………… İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Çalışma Takvimi.
3. 2551 ve 2575 sayılı Tebliğler dergilerinde yayınlanan Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim ve Öğretim Çalışmalarının Plânlı Yürütülmesine İlişkin Yönergeye uygun olarak, Türk Dili ve Edebiyatı zümresince hazırlanmıştır.
4. Sınav tarihleri Zümre Öğretmenler Kurulu tarafından daha sonra belirlenecektir.

Tıkla İndir

Şunlar da ilginizi çekebilir:

9. Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Plan 11. Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Plan 12. Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Plan
NOT: 1. Yıllık Plânın “saat” kısmında gösterilen ders saatleri çeşitli tatiller ve bunların öğretmenlerin haftalık ders programına farklı biçimde yansıması nedeniyle değişebilir. Öğretmenler; ders saatlerinin artması durumunda, işlenen konuyu pekiştirici bir takım çalışmalar yaparak, azalması durumunda da konunun işlenişini hızlandırarak gerekli önlemleri alacaklardır. 2. Bu plânın hazırlanmasında aşağıdaki kaynaklar esas alınmıştır; a. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın “Türk Edebiyatı Dersi 10. Sınıflar Öğretim Programı”, b. 1739 sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu, c. 2488 sayılı Tebliğler dergisindeki Atatürkçülük konuları, d. …………………………… İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Çalışma Takvimi. 3. 2551 ve 2575 sayılı Tebliğler dergilerinde yayınlanan Millî Eğitim Bakanlığı…

Review Overview

User Rating: Be the first one !
0

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*